47 minút

Božie Mlyny. Post SCRIPTUM. Koruna mé sestry.

And it’s true we are immune
When fact is fiction and TV reality
And today the millions cry (Sunday, Bloody Sunday)
We eat and drink while tomorrow they die (Sunday, Bloody Sunday)

The real battle just begun 
To claim the victory Jesus won 
On Sunday, Bloody Sunday, yeah
Sunday, Bloody Sunday

U2, “Bloody Sunday”, https://www.youtube.com/watch?v=SJLGeXWouE0 


Kto ste? Čím ste boli? Čím chcete byť? Slovensko MUSÍ nájsť odpovede na tieto tri otázky, inak zanikne.

“Rusov treba ZABIJAT, jednoducho ZABIJAT. A čo je najdôležitejšie, NETREBA SA TO BAT ROBIT…”.     Valérij Zaluznyj, náčelník GS UKR, v interview pre “The Telegraph”

“Koniec vojny chcem, samozrejme, osláviť v Sevastopole. Budeme mať kopu práce. V Kryme žijú tri milióny ľudí, ktorí boli roky vystavení ruskej propagande. Ide o ľudí s pozmenenou psychikou a bude ich treba fyzicky vyhubit…”.  Kyrillo Budanov, šéf Hlavného riaditeľstva rozviedky (GUR) UKR, pár dní pred tym, než si ho našla ruska raketa..

“Slováci majú pokazené chromozómy…” Zástupca EK na SVK

“Slovensko je ovládané ruskou propagandou… Slováci sú v zahraničnopolitických otázkach zmätení a štátne orgány by to mali riešiť…”    Z. Caputova po prevalení info o úmysle EU a NATO zmanipulovať volby

Pozdravujem. Po svojom poslednom statuse o Eurovízii a obzvlášť po tom, ako má tu pár kolegov na čele so všadeprítomným metametrickym Joxom vypískali, vraj som provokatér a propagujem Ukrajinu a satanizmus, som bol veľmi na pochybách, či má toto celé zmysel. Isteže, mohol som, napriek bolestiam, odpovedať už vtedy a mojich oponentov by to bolelo, ale hovorím si – načo to celé? Ja som im proste fakt nie dosť dobrý a môžem písať čokoľvek, vždy sa nájde nejaký Maroš či Jox, ktorý bude prevracat a prekrúcať to, čo hovorím, maľovať zo mňa nepriateľa spoločnosti a vyzývať má na slovné grafomanske prepieračky, aby som donekonečna potvrdzoval a obhajoval pred samozvaným inkvizitorom svoje argumenty. Naco to robit, keď opodstatnenosť mojich tvrdení  lepšie,  než akékoľvek  argumenty, ilustrujú samotné Božie  Mlyny? Takže  do slovných  prepieraciek  sa vtiahnuť nedám, stačí, ak svoje argumenty epizodicky spisem do ucelenej verzie a uverejnim. Je mi jedno, aké vášne to vyvolá, či u Joxa, tajnych, globsekarov či tej fašistickej …, ktorej všetci hovoria, že prezidentka, uhm. Nechcem ani nemôžem vysedávať pred pc ako Jox. Inak si na sľubnej ceste kamo sa vyrovnať Marosovi z nwoo, ten až potom keď pochopil, že svojimi grafomanskymi útokmi na mňa v diskusiách pod mojimi článkami mi len zvyšuje čítanosť, uchyľoval sa v bezmocnéj zlobe k narážkam na moju vraj kaukazsko-sionisticku krv a že treba mojimi pozostatkami bohato  pohnojit Maticku Sláviu… Podarilo sa ti jedine, že odvtedy už nenavstevujem, ani nie som zvedavý na odkazy, reakcie a diskusie na ksb-csr.net. Vieš, ja si musím šetriť nervy teraz keď som kripel. Beztak mi ich Kaliňák a jeho londýnski módni návrhári  furt šteklia.   A to nehovorím ani tak o domácich kauzách, ako skôr o tom poslednom dronovom útoku na Moskvu. Aparaty boli zostrelené a úlomky dopadli neďaleko miesta, kde sme kedysi bývali, vedla Leninskeho prospektu na juhozapade, prakticky hneď na vedľajšej ulici. A bol vraj aj jeden výbuch.

Tak ja teraz pre zmenu pošteklim nervy im a skúsim zaroven reagovať na Joxove insinuacie, vraj som imitátor a provokatér, propagujem UKR a satanizmus, hoviem si v ja-centrizme a neponúkam obraz budúcnosti. Vopred sa ospravedlňujem za občasné gramatické hrubky, písem to polezmo na posteli do požičaného  tabletu s prednastavenymi debilnymi automatickými opravami, ktorých sa neviem zbaviť.

 Budúcnosť Chazin. Us to leave  Eur, pád liberal-fasisti  režimov  vo  v. Eur

Takže ešte raz a poslednýkrát o tohtoročnej Eurovízii a prečo neodvolávam ani jedno slovo z toho, čo som povedal. Povedal som, že ta pesnička od Vesny predstavovala dôležitý riadiaci signál od GP smerom k stranovikom a týkala sa Slovenska. Myslel som si, že vnasam do diskusie pozoruhodný fakt pre Slovensko s pozitívnou interpretáciou. Nuž ale keď Jox to interpretuje ako podporu satanizmu a Ukrajiny, je to buď zlá vola alebo nekompetentnosť. Už tretíkrát som nútený prichytiť ho, ako počuje zvon, ale nevidí, kde je (..on). On ešte stále nechápe, ako to myslela FSB s tou publikáciou o SNP z 5.10.2022, hoci som to viackrát vysvetľoval. Podobné som to vysvetľoval s publikáciou FSB o údajnej smrti Hitlera. Navlas podobná situácia je aj tá s Eurovíziou. Ide o využitie existujucej podpindosnickej a satanistickej platformy na delegovanie dôležitej riadiacej informácie v rámci okultnej komunikácie medzi rôznymi aktérmi globálneho riadenia. Len tak sa dá totiž vysvetliť, ako je možné, že VESNA, ktorá sama o sebe, ešte predtym, než baby vmestnali do proukrajinskej politkorektnosti na súťaži samotnej, hovorili, že ich tvorba je o slovanstve, láske a ženskosti. Mimochodom, ak niekto chce, ceknite si, čo som na margo slovanskej VESNY — JARI — ZNOVUZRODENIA písal v článku “O krajine.., c.III” v kontexte sansonierky Barbary)

Pozrite, veď ja predsa nepopieram, že je to nechutná show propagujúca LGBT, satanizmus a všelijaké iné pa-hodnoty. Ze je to spolitizovaná fraška ako Nobelova cena za mier. Že sa to v mnohom točí okolo UKR. 

Ale!  V ponímaní reálnych aktérov reálnej moci je to predovšetkým tribúna, z ktorých môžu v ramci egreg-matricneho plánovania na vyšších prioritách delegovať riadiacu informáciu – masám, ale aj SEBE NAVZAJOM. Co ste nečítali D. Browna a neviete, ako funguje komunikácia na okultno-sakralnej úrovni? Kritickú informáciu zaregistruje len ten, komu je určená a kto je dostatočne vedomostne a metodologický zdatný, aby ju prečítal. Preto hovorím, že sa jednalo o delegovanie riadiacej info od GP smerom k organizátorom Eurovízie a potazmo – UKR vojny. Bankárom, Sorosovcom a Korune, stranovikom, čili reálnym pánom EU a ich babkovej nedovlady ci co to vlastne máme teraz na SVK vrátane P-rezidentky. GP  ich varoval, aby na Slovensku brzdili hormon. Tento  odhad bol neskôr potvrdený následnými udalosťami alebo tým, čo u nás doma zvyknem volať Božie Mlyny. Slovensko je momentalne stredobodom pozornosti všetkých relevantných svetových aktérov, ktori sú v Európe aktívni, o našu Vlasť sa vedie priam krkolomný zápas, ktorý vstupuje do finále. Teraz podme pekne po detailoch.

Pozeral som pozorne aj pôvodný klip “My Sister’s Crown”, aj samotné vystúpenie skupiny vo finále v UK, a chcem sa opýtať – to kto tam preboha vidí nejaký vsepohlcujuci satanizmus ako hlavný ideový leitmotiv anciasa!!?? Nehovorím teraz o ostatných vystúpeniach z iných krajín, tam toho uchylactva bolo dosť, ale povedzte mi, KDE A CO je nejako expresne a vseobsiahlo satanisticke na pôvodnom klipe aj finálovom vystúpení dievčat? Ja vôbec neviem, čo iné este baby naspievali, to je teraz irelevantné, bavíme sa o tejto konkrétnej pesničke. To skutočne z toho dedukujete len to, čo Vám našepkáva Jox, a nič viac? Potom ľutujem Vaše znalosti, Vás politologicky inštinkt. A vašu estetiku, keď vidíte satanizmus tam, kde nie je, a krásu a veľkoleposť riadiaceho rozmeru vo vzťahu k našej Vlasti nevidíte. A hovorím, predovšetkým, o NE-strukturnom riadení, ktore prebieha zrejme bez povedomia jeho operátorov (členky skupiny). Je pre nás, z hľadiska riadenia, rovnako irelevantné, aký obsah/krajinu vkladali samotné baby do pesnicky aj do pojmu Sister’s. Bavime sa výlučne o RIADIACOM ROZMERE, a ten je taký, že keď sa na finále Eurovízie desiatkam miliónom divákov zjaví skupina pod vlajkou CZECHIE a spieva o svojej SISTER, tak už na úrovni podvedomia, bez nevyhnutne vedomej registrácie, u miliónov ľudí vznikne logická asociácia – CZECHIA…SISTER… SLOVAKIA. A vyššia noosfericka asociácia – CZECHIA…SLOVAKIA…VESNA/JAR/ZNOVUZRODENIE.

A ak to možno vedome nechápu milióny divákov, usporiadatelia, vysielatelia a recipienti danej informácie to chápu až pridobre. Na Slovensku totiž pred týždňom padla vláda a o dva dni (15.5) mala byť Soros…, pardon – pani P-rezidentkou vymenovaná vláda nova, vraj uradnicka. Hovoriac alegoricky, Soros si chcel doslova ukradnúť Sister’s Crown, korunu Slovenska, SESTRY CZECHIE.

Ďalej, baby sice museli povinné odrapotat, že sú solidárne s UKR, ale nikdy nepovedali, že je ich pieseň o Ukrajine, skôr do toho vkladali pojmy slovanstvo, zenskost a pod. Vôbec celá ich tvorba vraj má spájať slovanstvo a podobný podtext, takže je vlastne ZAZRAK, že sa dostali do tej LGBTQ-EUROvizie. Zámer, náhoda, alebo tak trochu obidvoje?

Viete, ja udalosti podobného druhu registrujem už dlhšie, ako príklad okultno-historickeho riadenia, signálov GP smerom k najvplyvnejším aktérom hierarchie atlantického krídla môžeme považovať nasledovné udalosti:

 – https://www.theguardian.com/world/2023/mar/02/little-mermaid-denmark-vandalised-colours-russian-flag

 – https://www.nbcnews.com/news/world/sweden-s-stolen-crown-jewels-have-likely-been-found-police-n966966

– https://en.m.wikipedia.org/wiki/1864_(TV_series), film “1864”, ktorý sa volá aj “Battle fór Európe”. Mimoriadne zaujímavé paralely na súčasnost, fantastická montáž a skutočne epické bojové scény.

Ale späť k tej prekliatej Eurovizii. Najprv ku klipu. Baby vyobliekane do slovanských krojov, neodvážim sa hádať, ktorá z nich aku slovanskú krajinu symbolizuje, to sa mi nevidí podstatne. Ti fialovi chlapi sú perverzaci alebo pasaci a symbolizujú praveze ten toľko omielany Satanizmus stranovikov, toho zleho Boha Západu, na ktorého rukách je krv, ako spievajú, a ktorý sa pokúša ukradnut naše duše, zotrocit slovanstvo a SESTRU CZECHIE, ktorý chce exportovať UKR vojnu na SVK a zahubiť nasich chlapcov. Spomínajte, čo spieval z poverenia smerotrockistov ten harmonikar na Slavine 8.5., o slovenských mamickach, ktoré majú dobrých synov, ktorých vychovali a dajú na vojnu. Spomínajte, ako nás chcú liberal-fasisti, klanajuci sa západnému satanizmu, zatiahnuť do vojny, lebo pre nich a ich babkovodičov je to buď – alebo (po nás potopa; pre porovnanie – https://www.hlavnespravy.sk/su-odhodlani-zatiahnut-nasu-krajinu-do-vojny-hovori-madarska-ministerka-spravodlivosti-o-natlakovej-kampani-eu/3158060). Dajte si to do kontextu s tým, čo stvára momentalne P-rezidentka, ako porušila ústavné pravidlá pri menovaní Odorovho komanda a podľa najnovších správ sa nechystá na ne prihliadať ani počas a po septembrových voľbách. Tie posledné Ficove videa a odhalenia z minuleho tyzdna len potvrdzuju moje predchádzajúce assessments z poslednej NEMEZIS, že pokiaľ víťazstvo Smeru nebude jednoznačne, presvedčivé a totálne, t.j. 40 % ako nevyhnutný a SIROKO AVIZOVANY volebný ciel, urobia tu liberal-fasisti Majdan alebo sfalsuju voľby a zostavia zlepencovu koalíciu. Navyše nezabúdajme, o čom sa prekecol Matovič v kontexte falšovania volieb pre Pravdu.TV (odkaz som hľadal dlho, ale nenašiel, takže mi musíte veriť na slovo a dôverovať mojej krátkodobej pamäti, pardon!);  ten jebko povedal asi toto – “Pýtate sa má, či budú voľby sfalšované? No keďže to tvrdí Smer, tak určite budú a OLANO vyhrá…” Ti sralovia samozrejme falšovať budú chcieť, otázka je v možnom rozsahu. Len pri dosiahnutí istej kritickej úrovne masovosti a racionality (po toľkých doslova premrhanych voľbách v duchu – na truc Ficovi – Kiska, Barbie a potom Matel) volebneho správania Slovákov bude potenciálne falšovanie volieb neucinne a taktiež nedávno prevalený zámer  EU a NATO intervenovať  do našich volieb kontraproduktívny. Mimochodom, o farbách… Akejze farby boli Caputovej šaty v deň vymenovania vlády? Presne rovnaký odtieň fialovej, aký mali ti uchylaci z klipu VESNY. Možno drobnosť, ale zaujímavá.

Teraz čo sa samotného vystúpenia skupiny v Liverpoole týka. Zo satanistickeho tam bolo snad len pár sekúnd, keď sa na tej velkoobrazovke na chvíľu zjavila v cierno-bielom akomsi dopixelovanom segmente zjazvena tvár jednej z členiek v akomsi tranze. Mozno povinná jazda z príkazu  organizátorov,  ktovie. A aj keby to bola vlastná kreativita, čo na Tom, keď vlastne baby spievajú o boji dobra so zlom, ktorý prebieha, okrem iného, aj v našich dušiach. A baby aj spievajú, že si naše duše nenecháme vziať, napriek všetkému dokážeme, že sme silní (citaj medzi riadkami – sila je v PRAVDE). Že odmietame krvavého Boha Západu a nechceme, aby zomierali naši chlapci. Ok, nehadam sa, že tam boli zovrete päste, ale boli preriedene znakom otvorenej dlane, čo si dovoľujem interpretovať ako STOP, HALT alebo niečo podobné. Podobne aj s tým zvislým rovnobeznikom alebo výkričníkom či čo to bolo. Mozno to bola konieckoncov aluzia na momentalny stav na SVK, kde prebieha vnútorné rozryvajuci boj o našu dušu, kde bojujú, takpovediac, sily zovretej sorosovskej päste s tými, kto hovorí – “Potiaľto prídeš a nie ďalej, a tu postavím hať na skrotenie pýchy Tvojich vĺn…” (Job, 38:11).

V ostatnom bolo celé vystúpenie oukej, ziadne perverznosti, baby pekne a slusne, a ružová farba má tiež zaujímavú symboliku, pokiaľ je asociovana s laskou, mladosťou, ženskostou a krasou. A pokiaľ v Tom nejaký Jox nechce vidieť silou-mocou LGBT.  A nepredhadzuj mi tu ziadne domnele dvojité štandardy, kamo, v zmysle – tak podľa Nikitu pri Pellem ružova farba svetra znamena LGBT, a pri Vesne nie. Áno, presne tak, Ty mudrlant, lebo Pelle na rozdiel od tých báb buzik je.

Viete, ide o to, že by sme sa donekonečna mohli dohadovať, čo a ako presne bolo myslené, v podobných veciach a v tak neexaktnej oblasti humanitných vied, ako je politologia, je to viac než pravdepodobné. Ale keďže sa bavíme o RIADIACOM rozmere vystúpenia Vesny na Eurovízii, skúsme si overiť, či moja interpretácia danej udalosti je potvrdzovana následným vyvojom… Čo vidíme? 

Hneď nasledujúci deň po Eurovízii (13.5.), kde  – opakujem – odznelo varovanie  od GP stranovikom a Sionu, aby brzdili poryv svojich sluhov na SVK, došlo v nedeľu, t.j.14.5 k fenomenálnej udalosti  s úplne identickým  riadiacim rozmerom, čili bolo vyslovene ďalšie varovanie GP – https://www.hlavnespravy.sk/zomrel-soros-americkymi-sietami-sa-siri-bleskurychla-informacia-o-smrti-filantropa/3139482 

Nejaký Matthew z blízkeho okolia E. Muska začal šíriť na webe info, že vraj Soros je dead. Nik ho nezačal ostrakizovat ani si nikto túto informáciu neoveroval ani oficiálne nedementoval, kým sa ten starý nacistický kyborg sám neozval v nedeľu večer. Keď následne 15.5, v pondelok jeho agentka Caputova predsa len vymenovala “uradnicku vládu” nou nanominovanych liberálnych  kamikadze v rozpore so všetkými ústavnými predpismi, vydal už sám E. Musk status o Tom, čo je tá mrsina Soros zac a ako nenávidí ľudstvo – https://www.newsweek.com/elon-musk-claims-billionaire-george-soros-hates-humanity-1800589. Oni, babkovodiči slovenských  liberal-fasistov, tu plánujú genocídu ako na Ukrajine, kde prakticky zahynula generácia 18-23 ročných paholkov a teraz mobilizujú všetkých hlava-nehlava, starých, chorých aj hendikepovaných… To len aby ste vedeli, keď pôjdete k voľbám a nedajbože Vás bude nahlodavat pokušenie znovu hlasovať na truc Ficovi… Elon Musk sa v predmetnom statuse za hoax svojho podriadeného z predošlého dna samozrejme neospravedlnil, pretože to nebol v pravom zmysle slova hoax, ale to, čo americkí právnici volajú letter of intent, alert. Proste, konštatoval fakt – Soros je pre E. Muska a americký vojensko-priemyselny komplex to isté, čo dead. Spolu s klanom Bidena, Obamu, Clintona a nadnárodnými bankármi z Fedu a Londýna, aj s Korunou, ktora podla vôle Alžbety nikdy nemala pripadnúť tomu    slabochovi, ale Williamovi. Uz teraz do syna pinda. Viete, stále platí NOMEN OMEN, a v Britanii boli doteraz dvaja králi s menom Charles, jeden skončil na popravisku a druhý v exile po tzv. Glorious Revolution z r. 1688. Do tretice všetko dobré?

Presne rovnaký konsenzus amerických elít globálnej urovne (tých, ktorí sa už dohodli s globalistami a chystajú sa stiahnuť z Europy) platí ohľadne odpisu sorosovcov a Sionú na Slovensku, keďže nám sem do Žiliny, okultneho centra sionizmu, pošlú Chucka Norrisa, čím naznačili, ako elegantne ich všetkých poriesia… To samozrejme nie je žiadny vtip 😉 Príde koncom júna na hudobny festival ORION, ktorý sa bude konať na letisku pri Bytči a kde v priebehu troch dní vystúpia, popri československých legendách, aj západné legendy z 1970- a 1980-ch rokov, napr. Slade, Smoothie, Alphaville. Podľa mňa vtedy bola najsamlepsia hudba a točili sa najlepšie akčné filmy starého razenia, pričom dnešná omladina, odchovana na Seagalovkach z deväťdesiatych a úplných že halušiek, čo nasledovali spolu s vymakanym IT po 2000, síce možno pozná svandičky o dobrom starom Chuckovi, ale už menej jeho filmy. Kto je jeho fanusik, vie, o čom hovorím. Ak ste vyrastali ešte na Chuckovi, tak Vás tie dnešné krvaky jednoducho neoslovuju, jeho filmy mali svojskú romantiku, estetiku a vymakanu hudbu. Príde mi, že sa vtedy jednoducho ľudia viac nadreli nad filmom, než dnes, keď im to uľahčujú IT. Chuck je jednoducho klasika, je to proste HERO, bezkonkurenčný a dlhoročný majster karate, ktorý fakt prestal preto, lebo porazil úplne, ale úplne že všetkých, čo mu stáli v ceste a to teraz fakt nie je svanda. Chuck je proste symbol, ktorý GP využije na delegovanie riadiaceho posolstva. (odkaz B. Tyler). Zeriem toho chlapa (áno, viem, že podporoval Busha, ale taka je kurva Amerika, čo narobis, aspoň nepodporuje LGBT a je za dobrú starú industriálne a heterosexuálne USA) a dúfam, že sa dovtedy dám dohromady aspoň natoľko, aby som mu mohol nejakým spôsobom odovzdať pozdrav. Ale čo som ešte chcel povedať je to, že spoločnosť, ktorá zastrešovala jeho filmy, vrátane trebárs titulov ako “Lone Wolf McQuade” a “Code of Silence”, sa tiež volala ORION. A čo je ORION? Súhvezdie vo forme trojice a aluzia na najvyššie poschodia konceptualneho riadenia GP (čítaj autori dogmy o trojjedinosti Boha) ktoré si ešte náhľadne ilustrujeme nižšie. Písal som o Tom tak obšírne preto, aby ste pochopili, že tak za Múskom v kontexte Sorosa, ako aj za Chuckom v kontexte žilinského festivalu stoja Globalisti a ich konsenzus s americkými strategický uvažujúcimi a národné orientovanymi elitami globálnej urovne (t.j. hlavne predstavitelia armády a priemyslu, ktorí forsiruju AUKUS za cenu kontrolovaneho odpisu  medzinárodného  dolárového  systému) vo veci odpisu Sorosa a podpindosnikov u nás a  v Európe. Veď kto je organizátor festivalu ORION? Coca-Cola a Pepsi, dve konkurenčné americké značky, z ktorých prvá sponzoruje demokratov a druhá republikánov, čili voila ten konsenzus, o ktorom som písal vyššie. A keď už sme pri tom, Smerotrockistom ani Kalinakovi nepomôže, že budú vysielať emisarov do Londýna.

Vráťme sa však k našej chronológii, tá je mimoriadne dôležitá.  Nehľadiac na všetky tieto varovania ani na  znepokojujúce svedectvá pre Lipsica zo záverečnej reči Zsuzsovej na ostro sledovanom procese s Kocnerom, ktore odzneli tesne predtým (https://www.hlavnespravy.sk/zsuzsova-si-v-zaverecnej-reci-podala-lipsica-klame-cele-slovensko-coskoro-uzru-svetlo-sveta-dokazy-a-ukaze-sa-jeho-prava-tvar/3139256), Sorosova slúžka Caputova menuje v pondelok 15-ho “uradnicku vládu”. V ten istý deň prišlo v reakcii na to ďalšie varovanie úplne identického druhu pre “Kiskove rybičky” a celý sorosovsky chabad na SVK, pričom odtiaľ, odkiaľ nečakali. Ruské noviny IZVESTIJA uverejnuju článok veľvyslanca na SVK s príznačným priezviskom Bratcikov (https://iz.ru/1511768/valentin-loginov/slovakiia-prinimaet-samoe-aktivnoe-uchastie-v-vooruzhenii-ukrainy), v ktorom sa píše, že síce SVK establishment aj  médiá  sú vrcholné protiruske a spravili zo SVK jednu z najochotnejších a najangazovanejsich krajín co sa pomoci UKR týka, ale máme tu veľa vlastenecký a proslovensky zmýšľajúcich ľudí, s ktorými sa bude dať spolupracovať. Že práve so zretelou na túto okolnosť a taktiež na to, že na SVK verejnosť prechováva uctu k osloboditeľom z radov CA a neboli tu, až na pár výnimiek, vandalizovane sovietske cintoríny a pamatniky,  pristupuje Rusko k vízií obnovenia vzťahov a doposiaľ na všetky nepriateľské kroky establishmentu reagovalo s maximálnou zdrzanlivostou. Ešte stále niekto pochybuje, že sa o SVK vedie boj v trojuholníku Londýn – Vatikán – Rusko? Že za Ficom stojí GP a bude ho podporovať aj Rusko, ak obstojí vo volbach? Lebo ak našich domácich  liberal-fasistov nebudeme súdiť my,  urobia to Rusi. Pochybuje niekto, ze všetko sú to signály mocenského boja o SVK, vrátane toho vystúpenia Vesny na Eurovízii? Žeby sa napĺňala matrica požiaru nantskej katedrály v kľúči, aký ponúka Barbara, t.j. že dôjde k znovuzrodeniu Slovanstva? V princípe o tom istom, aj keď cez inú metodologicku a konceptualnu optiku, tu už nejaký čas vytrubuju aj Maltezski rytieri skrz SPDR.

Poďme ďalej, zázraky a stelesnenia Božích Mlynov totiž začnú len pribúdať.    

Už len to, že Fico v prvej polovici mája razantne zintenzivnil útočnú rétoriku voči liberal-fasistom, keď zaútočil na Caputku, media a Sorosa  a artikuloval v tomto kontexte štátny prevrat z 2018, by malo našim mociarnikom zasvieti kontrolné svetielko  

Na okraj spomeniem, že este pred menovaním Caputovej vlády došlo k výbuchu plynu v bytovke Biely Kostol pri Trnave, ktorý interpretujem  rovnako ako výstrahu Atlantickej frakcii vládneho cirkusu  pod gesciou  blázna z Trnavy. Biela je farba Atlantistov, resp. Horného Egypta, ak ma pamäť neklame. (https://www.ta3.com/clanok/266036/foto-v-obci-biely-kostol-vybuchol-v-bytovke-plyn-muz-ho-zrejme-umyslene-pustil-kvoli-nestastnej-laske). Zanedlho potom došlo  k hrozivej udalosti neďaleko  Žiliny, kedy v miestnom nelegálnom safari lev roztrhal svojho chovateľa. https://www.topky.sk/cl/10/2522387/Majitela-minizoo-pri-Ziline-roztrhal-lev–Nebol-to-prvy-incident–Chov-seliem-na-Kysuciach-bol-zakazany   Nechcite po mne, aby som Vám o tom rozprával podrobnejšie, zasvätená  verejnosť  tu vie o Tom svoje, a zialbohu ten mafiánsky neborak nebol prvý človek, ktorého tie levy roztrhali. Ale v danom prípade to na úrovni symboliky a jazyka životných okolností neveští pre žilinské podsvetie a Trabelssieho klan ako perifériu Sionu, ktorý z veľkej časti ovláda Matovica, Caputovu a ničil v posledných rokoch SVK, nič dobré. 

A potom zas táto bomba – https://www.startitup.sk/pri-ceste-pri-samorine-sa-valali-pytony-a-velhady-pripad-riesi-policia. Znovu ide o svedectvo boja medzi dvomi frakciami Globálneho Prediktora o Slovensko, ktoré predstavuje momentalne konceptualnu hrozbu ako prostredie s najväčším potenciálom stat sa centrom koncentrácie ideologickej moci a mostom k ruskému svetu. Takze neďaleko Šamorína, centra Žitného ostrova, o ktoreho globalno-historickom aj aktuálne politickom význame pre globálne riadenie som už písal (poviem napr, že sa silne domnievam, že práve v Samorine-Samarii sa odohrali starozakonne pribehy o smilniciach Ahole a Aholibe), na ceste pri Bellovej Vsi, sa našlo 6 exotických velhadov.

Velhadov bolo dohromady šesť, po troch z dvoch druhov – 3 velhady KRALOVSKE (alias atlantického krídlo GP) a 3 pytony (zodpovedajuco euroazijske krídlo GP). Odporúčam v tomto kontexte pripomenúť si transfiguraciu Conanovho odvekého nepriateľa – Thulsy Doom-a alias GP –  na velhada v prvej časti sagy. Pozoruhodné  je, že policajti, ktorí  boli privolaní na miesto, skonštatovali, že polovica hadov uhynula a jedného  museli ratovať zo stromu, na ktorý sa  vysplhal. Ešte stále niekto pochybuje, že to spolu s vystúpením Vesny na Eurovízii nesvedčí o zúrivej bitke globálnych aktérov o Slovensko, pričom doslova na okultno-sakralnej úrovni? Že had na strome je do oci bijucou aluziou na Hada-pokusitela z biblického príbehu o Adamovi a Eve v Raji? Práve v Knihe Genesis a v mysteriu okolo vyhnania z Raja totiž spočíva skutočne tajomstvo globálnej moci. Prvá kniha Biblie bola, podotýkam to ešte raz, zostavená nie skôr ako v prvej polovici 16. storočia.n.l., a predstavuje svojský Koh-i-Noor v eterickej korune moci “pánov dejín”, t.j. tých, ktorí písali Bibliu. V skutočnosti predstavuje, paralelne s mnohými inými písomnymi prameňmi a kronikami podobného druhu, vrstvovitu kroniku glob-hist procesu. V danom prípade plnú  alegorii a okultnej aury, lebo dans le fond je príbeh o Adamovi a Eve vlastne len alegoriou reálnej originálnej historickej udalosti, a totiž pôsobenia Ježiša Krista a Márii Magdalény v Karpatskej kotline a nimi šíreného kresťanstva a prvého fonetickeho písma, vynajdeneho Ježišom. Ako aj Cyril a Metod, umožňovali ľuďom kostovať zo stromu “Bozskeho poznania”, stavať sa CLOVEKMI a riadiť sa svedomím na základe ROZLISOVANIA DOBREHO A ZLEHO. A práve to im nevie odpustiť starozakonny Boh, preto vyhnal učeníkov Krista a Magdalény – Cyrila a Metoda – z Raja (písal som o Tom v článkoch “Cyril a Metod: medzi mýtom a skutočnosťou I-IV” a  “Biblia ako hadanka. Kadiaľ preteká jedna zo 4 riek Raja – Píson?” na mmntalne vypnutom proutiproud.cz), Boh ideovych tvorcov Reformácie a post-tridentskej Biblie, v ktorej je zakorenený hlavný  konceptualny cieľ globalneho riadenia – neumožniť ľuďom štát sa človekmi, zabiť ich svedomie/cit pre socialnu spravodlivost, aby bol podľa možnosti NAHY, t.j. morálne rozpustený biorobot a nekládol zbytočne otázky, čo je dobré a čo zle.  Resp. si všímal NAHOTU – svoju aj cudziu. Tamže hľadaj korene ešte za Hitlera nanucovaneho hnutia FKK v Nemecku. Na záver k tejto velhadiej udalosti doplním,, že z oficiálnych hlásení nevieme, aké presne velhady uhynuli, vieme len, že uhynula polovica. Takže poletia hlavy a na konci prežije ten, kto má bližšie ku konceptualnej úrovni riadenia GP, k “Pánom dejín”, kto sa dokáže vyšplhať na  strom poznania, kto dokáže konceptualne obstáť na Slovensku, t.j v prostredí pre Západný projekt ideovo cudzom, ako svedčí rozhorčenie toho nacka Suchu a jeho podporovateľov z EK o našich pokazených chromozómoch. Odkazujem celej prekliatej nacistickej  verchuske EU, že Božie Mlyny melú pomaly, ale isto a spravodlivosť si Vás najde. A ako ukazuje príhoda s holandským kráľom,  ktorý prišiel na  SVK onehda hoechstpersoenlich  odovzdať rozkaz, aby sme dodali na Ukrajinu MiG-y a zároveň sa chcel v Tatrách napiť zo zákonom chranenej bystriny, t.j načerpať z našej VODY-INFORMACIE, atlantisti teda nase ideové kvasenie neosedlaju. Vdaka za občiansku odvahu, pán  ochranár Baláž!! No a toho velhada (pytóna?), ktorému sa podarilo vyliezť na slovenský strom poznania a ktorý spí a vidí, aby nam odtrhol Žitný ostrov, tiež uzemni v rozlete štátna moc Slovenska, ktoré s výhrou Fica vo volbach a podporou Ruska sa môže stať platformou pre skutocny ideový MOST medzi Východom a Západom, osedlať proces obnovenia ČSSR II, ktorý tak veľmi Caputovej a Pavlovi sponzori potrebujú, len podľa možnosti bez domáceho obyvateľstva a v dôsledku dlhoročnej vojny proti Rusku…

Čo bolo ďalej z relevantneho? NYTIMES publikoval 16. maja kolektívny list bývalého veľvyslanca USA v ZSSR J. Matlocka spolu so skupinou renomovaných bezpečnostných analytikov o tom, že vojnu je nevyhnutné zastaviť čo najskôr (https://eisenhowermedianetwork.org/russia-ukraine-war-peace/; https://www.srspol.sk/frantisek-skvrnda-st-o-vyzve-narodno-bezpecnostnych-odbornikov-usa-na-ukoncenie-rusko-ukrajinskej-vojny/)

Potom prisiel Carnogurskeho status o tom, ze treba, jednoducho povedane, volit Smer, inak bude vojna. https://www.hlavnespravy.sk/jan-carnogursky-zatahuju-nas-do-vojny-zostanme-v-strede/3144136T  To je už čo povedať na toho prefíkaneho Chingachkooka a jeho kurátorov z kontinentalnych, románo-germanskych elít, predstavujúcich spolu s Vatikánom euroazijske krídlo GP. Tj GP ukazuje Sorosovcom, ze podpori Fica. Это дорогого стоит… Ako správny a nepopierateľný prevliekac kabátov a davo-elitar si Čarnogurský nevedel, ovsemze, odpustiť poznámku, že vraj “Ficov pad v 2018 mal priniest SVK LEPSIU VLADU…”, len sa to akosi domotalo, všakže, a zavlieklo nas to do vojny. Už len z tej Vašej formulácie je vidieť, že ste psychologicky na strane Majdanu, pretože ho formálne a moralne legitimizujete vyšším cieľom – vraj lepšou vládou, uhm. Akou lepšou, docerta?  To máte tak, starý pane, keď furt otvárate Pandorine skrinky spolu s Harabinom a Tkacom. Takze Fica povaliť v mene lepšej  vlády je ok, ale keď príde reč na referendum, je to v rámci vašej  chorej logiky mimo. Len pripomeniem, co hovoril stary pán po januárovom referende na HS, hoci článok samotný HS kdesi dobre schovala, takže nemôžem dať odkaz, hoci som hľadal  aspoň 15 min. Nič menej som si ho veľmi dobre onehda zapamätal a nech to ten ludak dementuje, ak to nie je pravda!   On normálne nepopieral radosť a zadosťučinenie nad tým, že sa to nepodarilo, že sa odročil a skomplikoval jediný udržateľný a legitímny proces, ktorý má potenciál odsúdiť a delegitimizovat  fašistov a vojnových zločincov, kynoziacich náš štát. Proces, ktorý mal potenciál obnoviť  našu legitimitu v očiach Rusov, ktorých vraj úprimne miluje  a vydláždiť nám cestu do buducnosti. Lebo v jeho očiach ten pokus o uplatnenie priamej demokracie by vytvoril nebezpečný precedens, kedy každá potenciálna budúca vláda  by mohla čeliť vseludovemu hlasovaniu o dôvere, chápete. Ako majú potom davo-elitar a imitacno-provokacnej aktéri ako on vládnuť tomu bydlu, vsakver? 

LEN POTVRDIL A UPRESNIL, CIM LEN NAHRAL FICOVI DO KARAT. TRUCOVITOST AKO BEHAVIORALNY FENOMEN SLOVAKOV.  Porovnajte s – https://russian.rt.com/ussr/news/1156092-missiya-es-v-moldavii

No a potom sa Božie Mlyny rozbehli a rozduneli naplno. 19.5, presne na štvrté výročie hroznej žilinskej vraždy, z ktorej neskôr obvinili mladučkú nevinnu Juditu, bol vynesený rozsudok vo veci Kocnera a Zsuzsovej v kontexte vraždy KUCIAKA. Že je v tom Kocner nevinne, je jasne. Že znenie rozsudku je sisi, je jasne tiež. Vidím to tak, že GP priskripol Lipsica Juditou, aby ovplyvnil rozsudok s Kocnerom, no a že si Lipstajn vybil zlosť na Zsuzsovej, ktorá mu lestila bambus, je v jeho úchylnej logike dostatočne opatrenie na to, aby so svojimi kompromitujúcimi odhaleniami naveky zmlkla. Ten chlap v ktorom storočí žije? 

Napriek všetkému horeuvedenemu však zrejme rozsudok, ktorý definitívne rúca doteraz nanucovanu verziu Kuciakiady, bol veľkým prekvapením nielen pre médiá a liberalno-fasistickych zombíkov, ale predovšetkým Kalinaka a smerotrockistov. Tak už teraz chápem, o čom sa tak naliehavo potreboval Kali & comp pozhovárať s Caputovou a Lipsicom. Veď Kali predsa sám viackrát dával na vedomie, že sa solidarizuje s oficiálnou vyšetrovaciu verziou, a teraz hľa aká šlamastika!? Čo robiť, čo hovoriť, doslaka, ako na to reagovať? Veď to znamená že budeme musieť doprcic meniť celú rétoriku a začať skutočne BOJOVAT S liberal-fasistami, s ktorými je Kali previazaný neviditeľnými záujmovými konexiami.. Teda, len on si to myslí, ja tomu Cigánovi vidím do karát a pozorne sledujem jeho kúzelnícke prsty. Ларчик-то просто открывается… Vid koncovka pri Slotovi

Každopadne, Fico v nasledujúcich dňoch využil tento embarassement okolo Kocnera, aby mnohonásobne zintenzivnil útočnú rétoriku voči liberal-fasistom, keď zaútočil na Caputku a Sorosa, argumentujúc v tomto kontexte tak veľmi potrebnou tterminologiou o štátnom prevrate z r. 2018. Pozri, napr., tlačovky – ,….ODKAZY. O DOSTUPNOSTI NEZOSTRIHANYCH VIDEI NA STR SMERU. Na každej bol Fico bez kravaty a rozprával, nech aj s pomocou adekvátnych výrazov ako štátny prevrat, ale predsa len o známych veciach/aspektoch udalosti z 2018, a bolo to v rámci tlacoviek ku dianiu v parlamente a inym temam. Prvú samostatnú tlačovku ku kauze Kuciak, kde  sa rozprávalo o tých menej znamych, resp. neznámych aspektoch novinarovej vraždy, zorganizovali smeráci – pozor!  – až päť dní po ohlásení rozsudku voči Kocnerovi a Zsuzsovej – 24.5. (!!)

Prečo to trvalo presne toľko a nie dlhšie? Nuž preto, lebo Kali a smerotrockisti si museli ísť po inštrukcie do Londýna, poradit sa s velhadmi zo City, takpovediac, keď sa to už nepodarilo doma s Caputkou a Lipstajnom. A tu sa dostávame k Judite LASSAKOVEJ. 19-ho odlieta do Londýna, odkiaľ postovala  fotecky s Dannym Kollarom, a tesne pred 24.5. sa vracia do BA. Danny, to že robíš reklamu Kalimu a najnovšie mlademu Slotovi, som si všimol už dávnejšie, ale nemôžete byť preboha až takej nízkej mienky o ľuďoch, keď sa tak navidomoci producirujete. Ok, budeme ta odteraz volať Kaliho spojka v Londýne. A až po tom, ako sa JUDITA (o slová, aká je Vaša moc, keď ukazujete v jazyku životných okolností previazanosť  obidvoch kauz…!!) vrátila, odznelo na smeráckej tlačovke presne to, čo malo odznieť, nič viac, nič menej, proste to, čomu dali zelenú pani bankári zo City. Podotýkam, že Fico bol v kravate a ostatní – Gašpar, Para a Kaliňák – bez, pričom Para a Gašpar boli fakt srandovne vyobliekani.

Je predsa známe, že vtedy v 2018 T. Gašpar úradoval tuším do júna a teda mal ako Prezident PZ SR možnosť nahliadať do vyšetrovacieho spisu. Odvážim sa dokonca predpokladať, že ta na tlačovke avizovaná stopa nie je zďaleka jediná, o ktorej majú vedomosť a ktorú by potenciálne mohli ozvucit. Každopádne, po dohode s Londýnom povedali toto – “…motá sa tu okolo Mace nejaký novinarik z Povazia, ktorý nám dojebal kšeft. Vraj už ale dlho písať nebude, že ho riešia…”. Ako vysvetlili predkladatelia informácie, pod kšeftom bola myslená legalizácie príjmov z trestnej činnosti v oblasti DPH, na ktorú sa špecializoval Kuciak a ktorá mala prebiehať pod krytim akejsi maďarskej mafie (kto si ma všetky tie mená a rodiny pamätať?) na neďalekom masokombinate. Si píšte, že som si hneď spomenul na MECOM, Pentu a odhalenia tych dvoch ex-SIS-karov na Infovojne. Btw, co je s nimi? Aj Kaliňák sám urobil hyperbolu, resp. významove pojitko medzi vraždou KUCIAKA a moznymi v nej zainteresovanými DPH-ackarskymi delikventami typu Kisku a Matovica. A vraj nik nechcel hľadať vraha. No v tom má pravdu,  on sám to vzdal ešte pred marcovymi idami vtedy v 2018. 

Každopádne, munície proti liberal-fasistom z toho na habadej, ale jedna okolnosť má tu trochu irituje. Ehm, farby saka u Gaspara (žltá) a u Paru (zelená). Farby Žiliny. A totálne scenzurovanie tlacovky na smeráckej YT-stranke, ktorú zredukovali len na tu dvojminutovu Parovu repliku o “novinárovi z Povazia, ktorý im tam doj…l kšeft…” Prečo tam nie je celá tlačovka? Takto z toho mám dojem, že zmysel toho celého bolo viac zastrašiť niekoho, že?, než reálne ísť na verejnosť s informáciami. 

 Chlapci, ja viem tieto veci čítať, rovnako ako chápem, čo znamenali slová Mazguta a Kamenickeho, vyslovene na Slavine 8.5. Ani len na to nepomyslite. Chapem, že vám hrozne vadim, keď Vám sliapem do kapusty. Verte mi, robím to nerád a s najväčším  sebazaprením,, doslova cez bolest… Niežeby Vase úsilie a hrozby má zničiť neboli nič platné, ale zdá sa, že Vašim balkánskym pomerom fakt odzvonilo – https://www.youtube.com/watch?v=J–EVxdiySs

Udalosť svojim spôsobom fenomenálna a s neomylnou signaturou autorstva GP, pod gesciou ktorého MS tradične spadala. Matica totiž v posledných rokoch, a obzvlášť za M. Gespera až priveľmi okato koketovala s myslienkou ideologickej rehabilitácie fašistického slovenskeho štátu a celkovo bol ludacky vektor u nich dosť zreteľný. Že je tam antikomunizmus a anticechoskovakizmus povýšený na náboženstvo, ani nehovorim. A tu zrazu venujú prednášku a odkrývajú v Rimavskej Sobote na Aleji národných dejatelov (nebol by to GP, keby neprovokoval v kontexte svk-hun otázky…) sochu komunistovi L. Novomeskému, o ktorom Fico povedal, že bol bystry ľavičiar, cechoslovak ale súčasne slovenský vlastenec, Slovanofil a tým pádom predstavoval najväčšiu hrozbu pre vtedajsi aj súčasný režim. To je nielen apel k profilu budúcich jadrov, ale, okrem iného, aj odkaz Smerotrockistom v kontexte vyššie uvedeného, takze hlavne klidek, panové. Я Вас всех сделаю твари, тихо, спокойно и эстетично, только не дергайтесь и не шумите, а то хуже будет..

Pozrite, chlapci, ak miesto aktívneho informačného boja, odhaľovania pozadia vraždy KUCIAKA a štátneho prevratu (z celej tlačovky z 24.5. je dostupný len 2,5 min segment) chcete nadalej kolaborovat a zastrašovať (a ja viem, že chcete, ako naznačil Kali na Markize u KOVACICA 28.5.), je to Vaša vec, ale neúprosný prúd osudu nezastavite. Ak sa nechcete seriózne baviť o prevrate vtedajšom, naservírovali Vám Božie Mlyny info o prevrate najbližšom, resp. sprisahaní proti zvrchovanosti SVK v gescii Bruselu (t.j. EU a NATO) a našich 21 caputoidov z ministerstiev, silových rezortov a mimovládok, ktorí tam hutali, ako pomocou NATO pacifikovat  opoziciu, označenú za HYBRIDNU hrozbu. Ze to nie je len nejaký leak,  ale skutočne Bozie mlyny, dosvedčuje fakt, že s tým Fico prišiel v deň, kedy na Globseku recnili Macron a ta prekliata nacistka  a hrobarka Europy Lajnova. Navyše pravdivosť leaknutych materialov  dodatočné  dosvedčil prostoreky  Nad (svatá  prostoto!), vraj v  Bruseli všetci  svorne neznášajú  Fica a nik nechce, aby sa  stal premierom. Neskutočne tým nahral Ficovi do karát. Inak čo sa týka tej debilnej EU/NATO iniciatívy, porovnajte s – https://russian.rt.com/ussr/news/1156092-missiya-es-v-moldavii

A ako nemenej pravdivo doplnil na Globseku jeho riaditeľ Robo Vass, ktorého si pamätám, ako chudák stepoval pred kabinetom docentky Lasicovej na FPVMV UMB, lebo mal resty z nejakých otravných predmetov typu história a dejiny diplomacie, a potreboval zapocty, len aby namiesto prednášok mohol vysedávať s jemu podobnými v euroatlantickom centre, tak tento prezident Globseku doplnil kolegu Naďa v tom, že práve tu u nás sa momentalne rozhoduje o budúcnosti Západu. To len na margo toho, či bola pesnička Vesny skutočne o Slovensku, pani pochybovaci.  Okrem toho, ak je niečo, čo som si pri analýze volebného spravania  Slovákov  všimol, tak  je  to trucovitost. A Nad, ktorého všetci kolektívne neznášajú, teraz vlastne urobil Ficovi medvediu službu.  Fico aj tak vyhrá, otázka je len, či to bude dosť na to, aby liberal-fasisti neurobili teraz už s priamou, neskrývanou podporou Bruselu Majdan nespokojnych ako na Ukrajine, so všetkými výstrelkami totality, ktoré k tomu patria. Jediný a najväčší rizikový faktor, ktorý môže Fica ohroziť (o liberálov sa neobávam, oni sú takí nemožni, že by na súťaži neschopakov obsadili druhé miesto… Prečo druhé? No pretože sú neschopaci!), sú podrazactva smerotrockistov.  

Veď sa pozrite, ako Ficove vystúpenia nehorázne strihaju vlastní na stránke Smeru na YT. Z tej hodinovej tlačovky o inej stope vo vražde KUCIAKA je dostupný len trojminútový segment, v iných prípadoch, napr. keď Fico začal busiť do Sorosa, normálne v priamom prenose vypinali Mazgut a spol zvuk. O tom bordeli, ktorý usporiadali na Slavine, je to na samostatný blog. Navyše čo to povedal posledné Kaliňák na Markíze u Kovacica v dueli s Nadom – vraj čoskoro sa rozhodne, či bude alebo nebude kandidovať, ale že vraj rozhodnúť sa musí hlavne Smer. Čiže, podme smerotrockisti, čas tlači a treba ukázať, či idete so mnou alebo s predsedom. Nateraz aspoň škodí Smeru a SVK tým, že intriguje v košiari národného volica, a to majstrovsky. Akiste ide o súčasť inštrukcií, ktoré JUDITA L. priniesla z Londyna. 

Londýnčania si zrejme rozdelili SVK voliča do troch približne rovnakých táborov – liberáli, ľavičiari a národniari. Liberali sú v režime voľného pádu, je to samostatná kapitola, to jednoducho nie sú ani nikdy nebudú potencionalni voliči Smeru. Naopak, takí sú práveže v košiari národného volica, pričom so stranami, ktoré sa k národnému voličovi formalne hlásia, budú môcť smeráci vytvárať koaličný potencial. Londýnčania si uvedomujú, že zrejme táto politická skupina bude rozhodujúca a zodpovedajúca  predvolebná rétorika na ich podchytenie, na osedlanie protestného potenciálu  na SVK nanajvýš potrebna. Presne z toho dôvodu existujú všelijaké Republiky, Harabin a Národné koalície, ktorých vodcovia majú dovolené kričať to, čo Fico hovoriť nemôže, ale ktorí sú v zmysle schopnosti a umenia riadiť sto rokov za ním.  Preto treba, z pohľadu londýnskych kuratorov smerotrockistickej internacionály a podpindosnych “patriotov”, na dosiahnutie HLAVNEHO CIELA – minimalizacie volebného zisku Smeru a jeho koaličného potencialu, podľa moznosti rozostvať politických predstaviteľov národného elektoratu, kedy v lepšom pripade prejde jedna-dve z nich s minimálnym výtlakom. V horšom prepadne nejakých 10% hlasov, ktoré by kriticky pomohli Smeru, keby títo voliči nevkladali nádeje a nenechali sa opantať trebárs takým mladým Slotom. A že ich bude.

V nedeľu 28.5., keď vystupoval na Markíze u Kovacica Kaliňák v dueli s Nadom, zároveň sa na TA3 predstavil u Bielika ” V politike” Slotov syn Pavol. To je až kozmicky neuveritelne, čo ten chlap narozpraval, vraj on a jeho strana DOMOV – Národná strana dokázala spojiť množstvo vlasteneckých, proruských a proslovanskych združení a hnutí typu Slávica a pod., pričom viackrát expresne zdôraznil prepojenie na OZ “Brat za brata”. Akože neriešim celkový zalostny výkon toho holobriadka, ktorý priam bil do očí na pozadí pozoruhodnej Bielikovej zhovievavosti voči tomuto akože buricovi, ktorý tu roztrubuje, že má v programe vystúpenie z NATO a neustále sa odvoláva na OZ Brat za brata. Ustipnite ma, či sa mi nesníva. Mladý je síce uhladeny, ale rodina je rodina a o jablku a jabloni sami viete, čo sa hovorí. Tento Junior mal odjakživa na ružiach ustlané a teraz má až šokoval beztak najvýraznejšou kolektívnou vlastnosťou slovenských politikov – bezmedznou podlostou a pretvárkou. Niečo ako keď potomok rodiny arizatorov a dobre že nie maďarských agentov Čarnogurský je najprv komunista, aby vyštudoval na pravnika, potom ktovie či aj nie eštebák, aby mohol byť disident, aby potom mohol byť v prvej ponovembrovej vláde nicitelov Československa (mohol vymazať záznamy rodiny zo spisov StB ?) Potom je znovu minister dzurindovej spravodlivosti, aby sa následne odmlčal a hral sa na akože rusofila. Niečo ako Banáš, rozviedcik v Berline, ktovie či nie aj eštebák, ktory odtiaľ  odišiel v  r.1988, akiste preto, lebo  vedel, že systém padne a treba sa pripraviť. Potom je z neho demokrat a dzurindovec, s vplyvom nie menším ako Fico v určitom zmysle, keďže jeho dcéra doslova nohami otvára dvere do riaditeľni všetkých bez výnimky mainstreamových médií, kde je pecena-varena. Ale k jeho spionskej cti musím uznať, že je zrejme v svojom obore jeden z najlepších, keďže sa mu napriek tomu podarilo presvedčiť plebs, že aj on je precitnuvsi, kontroverzný, protimainstreamovy a antisystemovy, no jasne. 

To isté platí aj pri Slotovi Jr. To mám fakt brat vážne tie jeho kecy o tom, aký je prorusky, proslovansky a ako má rád OZ Brat za brata, ktorí uctievajú pamiatku osloboditeľov a SNP, keď to bol práve jeho foter, ktorý vštepil SNS vyložene ludacky vektor a z novopremenovaneho žilinského Námestia A. Hlinku dal demontovať basrelief, oslavujúci SNP, a odviezť na ruský cintorin? Slota st NENÁVIDÍ SNP a  socík nenávisťou  nenazraneho a samopasneho kulaka a ludaka, ktorý ma v hlave n…..e a predstavuje obyčajne ľudské MERDE s nepomerne obrovským egom a akýmisi jaskynnými názormi a priam maniakálnou pomstychtivostou; ktorý tu desaťročia spriadal kšefty pánom T.? A to som veľmi mierny.  Bez fotrovych peňazí by si tu Paľko hubu neotváral, tobôž na tému vystúpenia z NATO, čo je tabu aj pre Fica. Typický agent Klaus zo”17 zastavení jari”.   Ešte raz – vizitka Slotu je Námestie obetí komunizmu pri Mestskom úrade, postavenom komunistami. 

Čo je však ešte zaujímavejšie, je to, že tomuto novopečenemu vlastencovi robí reklamu sám Danny Kollár, paralelne pritom malujuc z Danka debila. https://www.youtube.com/watch?v=g-moy0MExQI Si myslíš, Kali, aký si bohvieaký kúzelník a Kombinator, keď na jednej strane tu propagujes Danka a umožňujes jemu a Národným Koalíciám sa priživovať na smeráckom uspechu, tvariac sa ako jeho spojenec a na strane druhej cez svojho trolla Dannyho tu nahrávas Slotovi a zhadzujes Danka? Preto hovorím o štiepeni národného tabora a možnom prepadnutí množstva hlasov v prospech fasizoidnej Republiky. Chápete, že Slotovi st nejde ani tak o to, dostať syna do parlamentu, ale neumožniť to Dankovi?  (to už radšej voliť SNS, nez Slotu – pozn.) Chápete, že je to jeho komplot s Kalinakom a panom T., pričom Slota ml je vlastne komunikačný kanál, keďže starý má tuším naramok? Chcem odkázať Palkovi, starému  a ostatným – nezaťahujte všetky Palom vymenované organizácie do Vašich špinavých hier, len ich ohrozujete a s ideami OZ “Brat za brata,” máte toľko spoločného, kolko môže mať ludak, otrok Sionu a peňazí a skryty rusofob Slota so SNP. A čo je najdolezitejsie si povšimnut medzi riadkami – vzťahovo-zaujmova štruktúra  LONDYN — JUDITA Lassakova — KALINAK a  KALINAK — SLOTA — pán T… Tak ako je Judita Lassakova poslickom medzi City a Kalim, tak aj mladý Slota je komunikačný kanál a čiastočne vystup intrig/ spolupráce medzi Kalim a pánom T..  Ešte niekto pochybuje o MOJEJ interpretácii kauzy Judit a o tom, že smerotrockisti sú v tej sracke spolu s pánom T. až po uši? 

Celkovo je  zaujímavé sledovať,, ako pracujú  Danny a Judita,, túto napríklad nedávno  robili dokonca aj Matelovi skrytu reklamu, vraj chodí  na tie svoje stretnutia s ovcanmi bez ochranky. Ale prosím Vas… Ten sralo si  tam nieže ochranku v civile, ale aj celý fanklub vozí  so sebou. Navyse má Danny niekedy až podozrivo presne niektoré insiderske a kadrove informácie, ktoré bez prepojenia na Kalinakovych tajných nemá ako vedieť. 

Chcem Smerotrockistom povedať jedno… Tieto Božie Mlyny budú pokračovať dovtedy, dokiaľ nezačnete konečne bojovať, alebo – ak Vám to nedôjde – pokiaľ Vás nezomelu. Ak budete takto ďalej pokračovať, nevylučujem, že sa udalosti začnú vyvíjať tak, že Vás začnu liberal-fasisti rad za radom odpratávať aj s pomocou všelijakých anti-hybrid teams z EU A NATO. Fica sa, samozrejme, nedotknu. Ešte mu aj Vasim odpratanim urobia dobru reklamu a rozviazu mu ruky a jazyk.

Každopádne, globalisti-euroazijci preberajú na SVK kormidlo po sorosovcoch a stranovikoch ( periférií krajinského elity USA), a aj to náležite oslávili/posvatili skrz politické mysterium – odhalenie krypty germanskeho kniežaťa, tzv. SVK Tutanchamona v popradskom Podtatranskom múzeu. https://www.kosiceonline.sk/slovensky-tutanchamon-caka-na-turistov    To je tiez viac o riadení, než o reálnej historii.

No a frajer na záver – zalostny výkrik mladého Kalinaka, tesne pred rozsudkom s Kocnerom, smerom k Lipsicovi, že  skončí v base, LEBO BOL V R 2018 ZBAVENY OBVinenia Z OHROZENIA BANKOVEHO TAJOMSTVA A POSUVANIA INFORM NOVINAROM. Erik, ja som to nesledoval túto konkrétnu kauzu, vôbec nemám o nej absolútne žiadne povedomie. Ale som ochotný staviť svoju reputáciu na to, že Lipstajn bol vtedy v 2018 zbavený obvinenia PO FICOVEJ DEMISII, však? Takže tým vlastne vysielate Lipsicovi signál, kamo, reku cigan hovorí židakovi, ak chces, aby sme Ta zo všetkých tých vtedajších aj súčasných sraciek vysekali, podel sa s nami s informáciou! Veď sme Tebe a pánovi T. robili uzitocnych idiotov vo veci Judity!!!?? Veď sa kukni, kurva, čo sa deje, rozsudok s Kocnerom cochvila, a ja a moji smeracki vlci nevedia, co mame robit.  Koho trhat. A či vobec..? Jedine poslať niekoho priamo do Londýna, hm…

ZAVER

Nuž, čo odkázať mojim spoluobcanom? Lásku, pochopenie, dôveru a mudrost, samozrejme. Laska a život si vždy nájdu cestu, sťa rastlina, ktorá sa prederie cez navrstvenia asfaltu na svetlo Božie. Čítajte a modlite sa sa o ZAZRAK, a nastane! Alebo akože sa to hovorí v závere “Monte-Christa””?  VERIT a DUFAT!! Alebo, ak to má rád niekto tvrdsie a artikulovanejsie, spomeňte si na Stalloneho slová  v “Locked in” – Nothing is DEAD, until it’s  BURIED! Život je boj, občania, zvykajte si. Nič nie je prehráte, ale ani vyhráte. Zatiaľ.    A Joxovi odkazujem, že radšej budem trpieť na ja-centrizmus (nech ho definujes akokoľvek), než na schizofréniu ako Ty, keď si mi písal, citujem – “…neponúkas (Nikita) obraz budúcnosti a prečítaj si nejaké veci a básne, ktoré na túto tému napísal Jox…” Akože hovoríš o sebe v tretej osobe či čo? Alebo je Vás niekolko Joxov? Navyše viem, že disponujes info o mne, ktoré nemáš ako mať a viem že si au courant de se qui s’est passe l’anee derniere. Este raz ti opakujem a ta varujem, aby si ma Ty ani tí, ktorí sú za tebou, neprovokovali.  Nebudes tu zo mna maľovať provokatéra a satanistu ty frajer, kľudne zaresersuj v mojich verejné dostupných článkoch, kde som kurva za sedem rokov propagoval satanizmus? Ak nájdeš čo len jeden náznak, odmenim Tá fľaškou velmi, ale ze veľmi drahého  vina. A teraz čo sa týka toho, ževraj podlo na Smer útočim a neponúkam obraz buducnosti…

Fico predsa potvrdil moju v poslednej NEMEZIS ozvučenu víziu, že treba maximalizovať volebný výsledok, inak smrť, či nie. Ja Vám ozvučujem predsa moju víziu budúcnosti neustále. Smer musi A AJ VYHRA volby,  ďalej MUSI BYT Národný súd s Matovicovymi a Caputovej fašistami za štátny prevrat, vlastizradu, a genocidu. Ďalej skrotenie oligarchov a bank, zatknutie  a skonfiškovaie  ich majetku, redistribuciu  bohatstva  paralelne so zahájením  súdneho  procesu za účelom vyšetrenia  a nápravy Gorily a privatizácie strategických podnikov. Paralelne s tým zahájiť zber podpisov na referendum o obnovení NELEGALNE rozdelenej ČSFR, bude to páka vo vyjednávaní  so západnými “Gorilami”. Vytvorenie platformy na mierové rokovania v rámci usporiadania politickej budúcnosti Európy po porážke UKR A  NATO a páde liberalno-fasistickych  totalitných režimov  vo Východnej Europe. Maximalizácia nášho kultúrno-historickeho, vedomostneho a ludskeho potenciálu pri spoluvytvarani globálnej agendy a architektúry buducnosti. Suverenizacia a príprava programov  socialno-ekonomickej obnovy paralelne s dlhodobými programami repatriacie a začlenenia do strategického plánovania kádrov z radov krajanov, roztrúsených po Európe.  To posledné je ABSOLUTNA ZIVOTNA NEVYHNUTNOST!!! Chcel si obraz budúcnosti, voila! A keďže viem, že ta to veľmi zaujíma, tak ti teraz  porozprávam o tom, ako vidím vlastnú buducnost. Jasnačka, že just fór the sake of the show, ako inak…

Ja by som, úprimne povedané, najradšej znovu chcel dokázať  normálne  chodiť, podľa možnosti bez ďalšej operácie, poriešiť si zdravie a zregenerovať  sa spolu s tymi, na ktorých mi záleží. V blízkej budúcnosti, tuším  v septembri by som  chcel navštíviť  Rusko, aby som mohol objať svojich blízkych  a pomodliť sa pri hrobe starých rodicov. Chcel by som sa stretnúť s Glebom Nosovskym, zaplávat si vo Volge  alebo v Čiernom  mori, pobudnut  na Bospore, pokloniť sa pri mieste, kde bol ukrižovaný Ježiš Kristus. Ked už o Tom hovorím, rád  bych doručil Putinovi mec Velmajstra Nemeckeho radu, budem mať srdce kludnejsie. Ale v horšom prípade sa uspokojim aj s prinavrátenim istých artefaktov z Louvru do Prahy a z AUT, SWE, FRA, GER na Slovensko. Hovorim, pravdaze, o SKUTOCNEJ KORUNE SESTRY CZECHIE, korune sv. patrónky SLOVENSKA – panny Márie Sedembolestnej. T.j. Ireny Uhorskej alias Alzbety Durinskej, konkretne jej relikvií a pozostatkov, vylúpených cisárskymi vojskami v roku popravy Jánošíka z Košíc (https://en.wikipedia.org/wiki/Monomachus_Crown, https://en.wikipedia.org/wiki/Elizabeth_of_Hungary; https://en.wikipedia.org/wiki/Irene_of_Hungary)

 Jasnačka,, že srandujem, a je mi vcelku jedno, čo si o Tom pomyslia nacisti Bordel a Lajnova ako veľmi by mi v Tom chceli zabrániť. A až potom, o šiestej večer po vojne, snáď budem ešte mať dosť síl na zavrsenie služby Vlasti tým, že dokoncim moje štúdie z Novej Chronologie, avizované  tu: https://www.stalose.com/item-191588-inform%C3%A1cia-pre-%C4%8Ditate%C4%BEov-s%C3%A9rie-bo%C5%BEie-mly

Ja pre Slovensko nepracujem, ale mu sluzim, so všetkým, čo k tomu patrí – sebazaprením, potom, krvou a slzami, stratami a ranami – na duši aj na tele. Mám nejakých predkov a nejakú česť, a radšej ZOMRIEM, než abych prenechal SVK týmto prekliatym fašistom.
 A to mi v 2016 Gleb Vladimirovic radil, aby som sa venoval výlučne histórii a neplietol sa do politiky. Ale história, obzvlášť seriózne výskumy bez vopred stanoveného želaného výsledku, na SVK nikoho nezaujíma. 

Ďakujem za pozornosť a ČESŤ VŠETKÝM ĽUĎOM DOBREJ VôLE!